android ios

TANK STARS OYUN İNCELEMESİ

Yazar(lar): Psikolog Gülşah AKSAKALLI - Yasin YOĞUN | 22 March 2021, Monday 16:20 | 481 görüntüleme

Tank Stars
Yapımcı Geliştirici Yayıncı
• Playgendary Limited • Playgendary Limited • Playgendary Limited


Tank Stars Oyunu Hakkında

Ücretli/ Ücretsiz Ücretsiz / Oyun İçi Satın alma
Online indirilme özelliği Var
Yayın tarihi 4 Haziran 2018
Türü/Türleri Oyun Makinesi
Konusu/Amacı Tanklar parmaklarınızın ucunda. Bir silah seçin, füzeler ile doğru atış açısını bulun ve rakiplerinizi yok edin.
PEGI derecesi +7


Tank Stars Oyun Platformları

Android IOS


Oyun Konsolları Ebeveyn Denetimleri İçin Bilgi Edinilebilecek LinklerTank Stars oyunu Konusu ve Nasıl Oynandığı Hakkında

Tank stars oyununda temel amaç rakip tanka düzgün nişan almak ve sert bir vuruşla canını azaltarak rakip tankı yok etmektir. Oyunun başlangıcında çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında oyunu bilgisayar ile oynama, arkadaş ile oynama, online oynama ve turnuva seçenekleridir. Oyuncu bilgisayar ile oynamak istediği takdirde karşısında oyun tarafından kontrol edilen bir tank çıkmaktadır. Arkadaş ile oynama seçeneği seçildiği takdirde ise 2 kişilik bir oyun seçilmiş anlamına gelmektedir. Bu seçenekte aynı akıllı cihaz üzerinde oyunun sırasıyla oynanması gerekmektedir. Oyuna başlarken tanklar seçilmekte ve rakip tank patlayana kadar o tank ile devam edilmesi gerekmektedir. Oyunda rakip tanklar patlatıldıkça altınlar kazanılmaktadır. Kazanılan bu altınlar ile çeşitli donanımlara sahip tanklar alınabilmektedir. Bu tanklar 1 kere alındığında sınırsız olarak kullanılmaktadır. Tankların farklı atış özellikleri mevcuttur. Kim tank alev atabilirken kim tank ise hızlı bir şekilde mermi atabilmektedir. Tanların mermi gücüde tanka göre değişmektedir. Tanklar modernleştikçe attıkları mermilerde farklılaşmakta ve güçlü hale gelmektedir. Oyunda atış hakları sırası ile olmaktadır ve herhangi bir süre sınırı bulunmamaktadır. Oyuncu nişan almakta ve hızını ayarlayarak ateş etmektedir. Ateş güçleri farklı miktarlarda zarar vermektedir. Ateşin gücünün yanı sıra doğru nişan almakta rakip tankı yok etmek açısından önemlidir. Tanklarda belirli düzeyde yakıt bulunmaktadır. Bu yakıtlar ile tan ileri geri hareket edebilmekte ve rakip tanka daha uygun şekilde ateş edecek yere konumlanabilmektedir. Oyunda gün gün verilen çeşitli görevler vardır. Bu görevler tamamlandıkça çeşitli miktarda altın ya da çeşitli eşyalar vermektedir. Aynı zamanda oyuna girilen günler boyunca da çeşitli hediyeler kazanılmaktadır. Oyuna girilen günler ne kadar fazla ise o kadar büyük ödül kazanılabilmektedir. Örneğin ilk gün kazanılan altın miktarı az iken ilerleyen günlerde ise altın kazanma miktarı fazladır. Oyununda kullanılan dil ve yönergeler İngilizce olup Türkçede dahil farklı bir dil seçeneği bulunmamaktadır. Oyunda istenildiği takdirde ses açılıp kapatılabilmekte ya da oyunda bulunan müzik sesi ayrı ayrı kapatılıp açılabilmektedir. Oyunda bir diğer unsur ise bildirimlerdir. Oyunda var olan bildirimler istenildiği takdirde kapatılabilmektedir.

Yorumlar

  • Henüz yorum yapılmadı. Hemen düşüncelerinizi yazarak ilk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum yapın
  • Doğrulama için e-posta adresinizin gerçek ve size ait olması gerekiyor.
  • E-posta adresiniz kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmayacak, gizli kalacaktır.
  • Görünecek ad alanı için gerçek adınızı kullanmak zorunda değilsiniz.
  • İnternet üzerinde yapacağınız her işlem için IP adresinizin kayıt altına alındığını unutmamalısınız.
  • Yorumunuz yayınlanmadan önce editör onayından geçecektir.
lightbulb_outline Atari, aslında başarı anlamına gelen Japonca bir kelimedir.
Toast Alert...