SUPER FASHİON STAR DAİLY OYUN İNCELEMESİ

Tarih: 1 Eylül 2022
Yazar: Yasin Yoğun
Grafikler:
Okunma: 387

Super Fashion Star Daily

Yapımcı Geliştirici Yayıncı
• YoYo Dress Up Games •YoYo Dress Up Games •YoYo Dress Up Games


Super Fashion Star Daily Hakkında

Ücretli/ Ücretsiz Ücretsiz / Oyun İçi Satın alma
Online indirilme özelliği Var
Yayın tarihi 08 Temmuz 2022
Türü/Türleri Gündelik
Konusu/Amacı Super Fashion Star Daily oyununda amaç kızları defileye hazırlaya bilmek için şık giydirmeye çalışmaktır.
ESRB E Tüm yaşlar


Super Fashion Star Daily Platformları

Android

Oyun Konsolları Ebeveyn Denetimleri İçin Bilgi Edinilebilecek LinklerSuper Fashion Star Daily Oyunu Konusu Ve Nasıl Oynandığı Hakkında

Super Fashion Star Daily oyununu inceleyecek olursak, oyun tek oyunculu akıllı telefonların uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirilebilen bulmaca oyunları kategorisinde yer alan bir oyundur. Super Fashion Star Daily oyunu hem çevrimiçi hem çevrimdışı oynanabilmektedir. Oyunda temel amaç çeşitli karakterlere farklı renk ve taşasımdaki kıyafetleri giydirmektir. Giydirilen karakterler makyaj yapılarak son haline getirilmektedir.

Super Fashion Star Daily Oyunu Hakkında Ailelere Tavsiyeler

Oyunun PEGI oyun derecelendirme sistemine göre E Tüm yaşlar için uygun olduğu görülmektedir. Oyun içerisinde olumsuz sayılabilecek şiddet unsurlarına rastlanmamıştır. Bu konuda ebeveynlerin belirleyici konumda olmaları gerekmektedir. Ebeveynlerin oyunun içeriğini inceledikten sonra bir karar vermeleri en uygun yöntemdir. Oyunun oynanışı itibariyle, konsantrasyon, hayal gücü ve yaratıcılığın yanı sıra motor, becerilerini geliştirmeye yardımcı olmak gibi olumlu yönleri bulunmaktadır. Oyunda sürekli olarak çıkan pop-up reklamlar bulunmaktadır. Oyun içinde oyuncuların karşısına çıkan reklamlar konusunda dikkat etmek önem arz etmekte ve ebeveyn kontrolünün sağlanması gerekmektedir. Oyunun çevrimdışı oynanması, oyun içinde çıkan reklamları engellemenin bir yoludur. Oyunda reklamsız oynama seçeneği dışında varsa çevrim içi satın alma seçeneği ile reklamsız oyun satın alınması uygun olacaktır.

Sonuç olarak, ebeveynlere büyük görev düşmektedir. Ebeveynlerin oyunu oynayan çocuğa süre kısıtlaması getirmesi, oyun sürelerini kontrol altına alması oyunun bağımlılık yapıcı etkisini azaltacaktır. Diğer taraftan çocuğun oyun içerisinde sürekli karşısına çıkan ve cazip gösterilen oyun içi satın almalar konusunda ebeveynlerin dikkatli olması gerekmektedir. Ebeveynlerin çocuklarının oynadıkları oyunlar hakkında bilgi sahibi olmaları ve çocuklarına kılavuzluk yapmaları, oyunların barındırdığı olası riskleri azaltmak açısından önem taşımaktadır. Bu konuda ebeveynlerin oyun esnasında çocuklara eşlik etmeleri ve çocukları yönlendirmeleri bu türden karşılaşılabilecek riskleri azaltacaktır.

Paylaş