SUPER DRAGON HERO GAME OYUN İNCELEMESİ

Tarih: 27 Ekim 2022
Yazar: Yasin Yoğun
Grafikler:
Okunma: 99

Super Dragon Hero Game

Yapımcı Geliştirici Yayıncı
•Zego Global Publishing. •Zego Global Publishing •Zego Global Publishing

Super Dragon Hero Game Hakkında

Ücretli/ Ücretsiz Ücretsiz / Oyun İçi Satın alma
Online indirilme özelliği Var
Yayın tarihi 01 Eylül 2022
Türü/Türleri Aksiyon
Konusu/Amacı Super Dragon Hero Game oyununda amaç oyundaki karakter ateş ederek oyundaki farklı karakterleri öldürmek ve çeşitli nesneleri patlatmaktadır.
PEGI +12


Super Dragon Hero Game Platformları

Android IOs PC

Oyun Konsolları Ebeveyn Denetimleri İçin Bilgi Edinilebilecek LinklerSuper Dragon Hero Game Oyunu Konusu Ve Nasıl Oynandığı Hakkında

Super Dragon Hero Game oyununu inceleyecek olursak, oyun tek oyunculu akıllı telefonların uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirilebilen bulmaca oyunları kategorisinde yer alan bir oyundur. Super Dragon Hero Game oyunu hem çevrimiçi hem çevrimdışı oynanabilmektedir. Oyun bir şehirde oynanmaktadır. Oyundaki karakter ateş ederek oyundaki farklı karakterleri öldürmek ve çeşitli nesneleri patlatmaktadır. Oyuncu bu esnada polislerin ateşine maruz kalmaktadır. Polislerden kaçamadığı takdirde oyuncu başarısız olmaktadır. başarısız olunduğu takdirde oyuna baştan başlanmaktadır.

Super Dragon Hero Game Oyunu Hakkında Ailelere Tavsiyeler

Oyunun PEGI oyun derecelendirme sistemine göre 12 yaş üstü çocuklar için uygun olduğu görülmektedir. Oyun içerisinde ateşli silahlar gibi olumsuz sayılacak şiddet unsurları bulunmaktadır. Bu konuda ebeveynlerin belirleyici konumda olmaları gerekmektedir. Ebeveynlerin oyunun içeriğini inceledikten sonra bir karar vermeleri en uygun yöntemdir. Oyunun oynanışı itibariyle, konsantrasyon, hayal gücü ve yaratıcılığın yanı sıra motor, becerilerini geliştirmeye yardımcı olmak gibi olumlu yönleri bulunmaktadır. Oyunda sürekli olarak çıkan pop-up reklamlar bulunmaktadır. Oyun içinde oyuncuların karşısına çıkan reklamlar konusunda dikkat etmek önem arz etmekte ve ebeveyn kontrolünün sağlanması gerekmektedir. Oyunun çevrimdışı oynanması, oyun içinde çıkan reklamları engellemenin bir yoludur. Oyunda reklamsız oynama seçeneği dışında varsa çevrim içi satın alma seçeneği ile reklamsız oyun satın alınması uygun olacaktır.

Sonuç olarak, ebeveynlere büyük görev düşmektedir. Ebeveynlerin oyunu oynayan çocuğa süre kısıtlaması getirmesi, oyun sürelerini kontrol altına alması oyunun bağımlılık yapıcı etkisini azaltacaktır. Diğer taraftan çocuğun oyun içerisinde sürekli karşısına çıkan ve cazip gösterilen oyun içi satın almalar konusunda ebeveynlerin dikkatli olması gerekmektedir. Ebeveynlerin çocuklarının oynadıkları oyunlar hakkında bilgi sahibi olmaları ve çocuklarına kılavuzluk yapmaları, oyunların barındırdığı olası riskleri azaltmak açısından önem taşımaktadır. Bu konuda ebeveynlerin oyun esnasında çocuklara eşlik etmeleri ve çocukları yönlendirmeleri bu türden karşılaşılabilecek riskleri azaltacaktır.

Paylaş