POLİCE CAR PARKİNG SİMULATOR OYUN İNCELEMESİ

Tarih: 7 Eylül 2022
Yazar:
Grafikler:
Okunma: 334

Police Car Parking Simulator

Yapımcı Geliştirici Yayıncı
• Legion Apps Studio •Legion Apps Studio •Legion Apps Studio

Police Car Parking Simulator Hakkında

Ücretli/ Ücretsiz Ücretsiz / Oyun İçi Satın alma
Online indirilme özelliği Var
Yayın tarihi 20 Nisan 2019
Türü/Türleri Simülasyon
Konusu/Amacı Police Car Parking Simulator oyununda amaç engellere çarpmadan düzgün bir şekilde aracı park etmeye çalışmaktır.
ESRB E Herkes


Police Car Parking Simulator Platformları

Android IOS

Oyun Konsolları Ebeveyn Denetimleri İçin Bilgi Edinilebilecek LinklerPolice Car Parking Simulator Oyunu Konusu Ve Nasıl Oynandığı Hakkında

Police Car Parking Simulator oyununu inceleyecek olursak, oyun tek oyunculu akıllı telefonların uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirilebilen, gündelik oyunları kategorisinde yer alan bir mobil oyundur. Police Car Parking Simulator oyununda amaç çeşitli polis arabaları ile başarılı bir şekilde park etmektir. Her bölüm tamamlandığında farklı bölümlere ulaşmaktadır oyuncu. Oyun sonu ödül olarak altın verilmekte olup kullanıcı bu altınlarla farklı araçlar edinebilmektedir. Oyuncu gaz, fren, vites ve direksiyon olmak üzere aracı 4 farklı butonla kontrol etmektedir. Oyunun dili İngilizce’dir ve Türkçe dil seçeneği bulunmamaktadır.

Police Car Parking Simulator Oyunu Hakkında Ailelere Tavsiyeler

Oyunun ESRB oyun derecelendirme sistemine göre tüm yaş grupları için uygun olduğu görülmektedir. Oyun online olmamakla birlikte kısmen kumara özendirme içeriklerine sahip olduğu için bu konuda ebeveynlerin belirleyici konumda olmaları gerekmektedir. Ebeveynlerin oyunun içeriğini inceledikten sonra bir karar vermeleri en uygun yöntemdir.

Oyun içinde yer alan reklamlar ve oyun içi satın alımlar konusunda dikkat etmek önem arz etmekte ve ebeveyn kontrolünün sağlanması gerekmektedir. Oyunda çeşitli avantajlar kazanabilmek için reklam izleme seçeneği çıkması oyuncuları reklam izlemeye yönlendirebilmektedir. Ebeveynlerin dikkat etmesi gereken reklamlar çocukların yaşlarına uygun olmayan içerikler barındıran reklamlar olabilmektedir.

Sonuç olarak, ebeveynlere büyük görev düşmektedir. Ebeveynlerin oyunu oynayan çocuğa süre kısıtlaması getirmesi, oyun sürelerini kontrol altına alması, oyunun bağımlılık yapıcı etkisini azaltacaktır. Diğer taraftan çocuğun oyun içerisinde sürekli karşısına çıkan ve cazip gösterilen oyun içi satın almalar konusunda ebeveynlerin dikkatli olması gerekmektedir. Ebeveynlerin çocuklarının oynadıkları oyunlar hakkında bilgi sahibi olmaları ve çocuklarına kılavuzluk yapmaları, oyunların barındırdığı olası riskleri azaltmak açısından önem taşımaktadır. Bu konuda ebeveynlerin oyun esnasında çocuklara eşlik etmeleri ve çocukları yönlendirmeleri bu türden karşılaşılabilecek riskleri azaltacaktır.

Paylaş