IMPOSTER MASTER ROPE GAME OYUN İNCELEMESİ

Tarih: 26 Eylül 2022
Yazar: Yasin Yoğun
Grafikler:
Okunma: 83

Imposter Master Rope Game

Yapımcı Geliştirici Yayıncı
• Zego Global Publishing •Zego Global Publishing •Zego Global Publishing

Imposter Master Rope Game Hakkında

Ücretli/ Ücretsiz Ücretsiz / Oyun İçi Satın alma
Online indirilme özelliği Var
Yayın tarihi 30 Ağustos 2022
Türü/Türleri Aksiyon
Konusu/Amacı Imposter Master Rope Game oyununda amaç çeşitli nesneleri yok ateş ederek yok etmektir. Ateş edildikçe suç düzeyi artmakta ve polislerin silahlarından çıkan ateşlerden kaçınmak gerekmektedir.
PEGI +3


Imposter Master Rope Game Platformları

Android

Oyun Konsolları Ebeveyn Denetimleri İçin Bilgi Edinilebilecek LinklerImposter Master Rope Game Oyunu Konusu Ve Nasıl Oynandığı Hakkında

Imposter Master Rope Game oyununu inceleyecek olursak, oyun tek oyunculu akıllı telefonların uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirilebilen aksiyon oyunları kategorisinde yer alan bir oyundur. Oyunda temel amaç çeşitli nesneleri yok ateş ederek yok etmektir. Ateş edildikçe suç düzeyi artmakta ve polislerin silahlarından çıkan ateşlerden kaçınmak gerekmektedir. Oyunda belirli bir can seviyesi bulunmaktadır. Bu can seviyesi bittiği takdirde oyuna yeniden başlanmaktadır. Oyun sonsuz oyundur seviye geçeme ya da bölüm bulunmamaktadır.

Imposter Master Rope Game Oyunu Hakkında Ailelere Tavsiyeler

Oyunun PEGI oyun derecelendirme sistemine göre 3 yaş üstü çocuklar için uygun olduğu görülmektedir. Oyun içerisinde ateşli silahların bulunması ve şiddet unsurlarının yer alması olumsuz sayılabilecek niteliktedir. Bu konuda ebeveynlerin belirleyici konumda olmaları gerekmektedir. Ebeveynlerin oyunun içeriğini inceledikten sonra bir karar vermeleri en uygun yöntemdir. Oyunun oynanışı itibariyle, konsantrasyon, hayal gücü ve yaratıcılığın yanı sıra motor, becerilerini geliştirmeye yardımcı olmak gibi olumlu yönleri bulunmaktadır. Oyunda sürekli olarak çıkan pop-up reklamlar bulunmaktadır. Oyun içinde oyuncuların karşısına çıkan reklamlar konusunda dikkat etmek önem arz etmekte ve ebeveyn kontrolünün sağlanması gerekmektedir. Oyunun çevrimdışı oynanması, oyun içinde çıkan reklamları engellemenin bir yoludur. Oyunda reklamsız oynama seçeneği dışında varsa çevrim içi satın alma seçeneği ile reklamsız oyun satın alınması uygun olacaktır.

Sonuç olarak, ebeveynlere büyük görev düşmektedir. Ebeveynlerin oyunu oynayan çocuğa süre kısıtlaması getirmesi, oyun sürelerini kontrol altına alması oyunun bağımlılık yapıcı etkisini azaltacaktır. Diğer taraftan çocuğun oyun içerisinde sürekli karşısına çıkan ve cazip gösterilen oyun içi satın almalar konusunda ebeveynlerin dikkatli olması gerekmektedir. Ebeveynlerin çocuklarının oynadıkları oyunlar hakkında bilgi sahibi olmaları ve çocuklarına kılavuzluk yapmaları, oyunların barındırdığı olası riskleri azaltmak açısından önem taşımaktadır. Bu konuda ebeveynlerin oyun esnasında çocuklara eşlik etmeleri ve çocukları yönlendirmeleri bu türden karşılaşılabilecek riskleri azaltacaktır.

Paylaş