android ios

HOWERCRAFT: TAKEDOWN OYUN İNCELEMESİ

Yazar(lar): Psikolog Gülşah AKSAKALLI - Yasin YOĞUN | 11 March 2021, Thursday 15:42 | 160 görüntüleme

Hovercraft: Takedown
Yapımcı Geliştirici Yayıncı
• High Score Hero LLC • High Score Hero LLC • High Score Hero LLC


Hovercraft: Takedown Oyunu Hakkında

Ücretli/ Ücretsiz Ücretsiz / Oyun İçi Satın alma
Online indirilme özelliği Var
Yayın tarihi 4 Mayıs 2016
Türü/Türleri Yarış
Konusu/Amacı Haydutlar, Hovercraft otobanlarını ele geçirmiş! Kendi uyarlanmış Hovercraft'ını yap. Makineli tüfekler, lazerler ve roketler ile onu tepeden tırnağa silahlandır. Ardından sokaklara in ve Takedown puanlarını topla!
PEGI derecesi +3


Hovercraft: Takedown Oyun Platformları

Android IOS Microsoft Amazon


Oyun Konsolları Ebeveyn Denetimleri İçin Bilgi Edinilebilecek LinklerHover Craft Takedown Konusu ve Nasıl Oynandığı Hakkında

Hover Craft Takedown oyununun temel konusu, lego parçalarından yapılmış bir araç ile yol üzerinde ilerlemek ve karşımıza çıkan araçları ateş ederek yok edip mümkün oldukça uzağa giderek skoru artırmaktır. Oyunda çöl ortasında dağlar arasında ilerleyerek karşımıza çıkan araçları ateş edip parçalayarak para kazanmak amaçlanmaktadır. Kazanılan paralar ile araç geliştirilebilmekte ve ateş gücü artırılabilmektedir.

Oyunda kullanılan araç ile yolda karşımıza çıkan araçlara çarpıldığında karşı araç parçalara ayrılıp oyuncuya skor ve para kazandırırken aynı zamanda oyuncunun aracından da bir parçayı yok etmektedir. Aynı durum yolda karşımıza çıkan engellerde ve yoldan çıktığımızda da geçerlidir. Oyuncunun aracından çeşitli parçalar eksilmektedir. Başlarda aracın çeşitli aksamlarında eksiklikler olurken, ilerleyen zamanlarda aracın ateş eden aksamları parçalanmaya başlamaktadır. Karşımıza çıkan araçlara ateş edilirken bazı araçlara ateş gücü yetmemektedir. Böyle durumlarda sağa sola hareket ederek çarpmadan kaçmak gerekmektedir. Oyunda kazanılan paralar ile araç güçlendirilebilmekte aynı zamanda çeşitli silahlar alınabilmektedir. Ayrıca oyunda kazanılan paralar ile oyuna kalınan yerden devam edilebilmektedir.

Oyunun çeşitli yerlerinde karşımıza hediyeler çıkmaktadır. Bu hediyeler kartlar halindedir ve içerisinden çeşitli hediyeler çıkmaktadır. Bu hediyeler arasında dayanıklılık artırma, silah gücü artırma, yol tutuş gücü artırma, silah menzili artırma yer almaktadır. Oyunun çeşitli yerlerinde ise araçlar kaybolmakta ve karşımıza patron adı verilen uçan bir araç çıkmaktadır. Bu araç yukarıdan engeller atmakta ve oyundaki aracımızı parçalamaya çalışmaktadır. Çeşitli zamanlarda ise yere doğru inerek yine aracımızı çeşitli silahlarla parçalamaya çalışmaktadır. Bu uçan araca ancak yere indiği takdirde ateş edilebilmektedir. Oyunun farklı bölümlerinde ise istenildiğinde farklı renkteki bloklar kullanılarak yeni araçlar yapılabilmektedir. Blokların yanı sıra güç çekirdeği, iticiler ve silahlarında araç yapılırken kullanılması gerekmektedir. Aksi takdirde araç ilerlememekte ve ateş etmemektedir. Oyunun dili ve oyunda bulunan yönergeler Türkçedir. Oyunda müzik ve ses efektlerini açma kapama seçeneği mevcuttur.

Oyunda bir diğer unsur ise oyuncu sayısı seçenekleridir. İstenildiğinde oyun iki kişi tarafından oynanabilmektedir. Aynı wifi üzerinden internete bağlı oyuncular oyunu beraber oynayabilmektedir.

Yorumlar

  • Henüz yorum yapılmadı. Hemen düşüncelerinizi yazarak ilk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum yapın
  • Doğrulama için e-posta adresinizin gerçek ve size ait olması gerekiyor.
  • E-posta adresiniz kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmayacak, gizli kalacaktır.
  • Görünecek ad alanı için gerçek adınızı kullanmak zorunda değilsiniz.
  • İnternet üzerinde yapacağınız her işlem için IP adresinizin kayıt altına alındığını unutmamalısınız.
  • Yorumunuz yayınlanmadan önce editör onayından geçecektir.
lightbulb_outline Dahili hafızaya sahip ilk oyun konsolu yalnızca bir megabayt bellekle birlikte geliyordu.
Toast Alert...