FNF CORRUPTED NİGHT: PİBBYY MOD OYUN İNCELEMESİ

Tarih: 10 Haziran 2022
Yazar: Yasin Yoğun
Grafikler:
Okunma: 52

FNF Corrupted Night: Pibby Mod

Yapımcı Geliştirici Yayıncı
• Rocket Game Studio • Rocket Game Studio •Rocket Game Studio


FNF Corrupted Night: Pibby Mod Hakkında

Ücretli/ Ücretsiz Ücretsiz / Oyun İçi Satın alma
Online indirilme özelliği Var
Yayın tarihi 09 Mayıs 2022
Türü/Türleri Müzik
Konusu/Amacı FNF Corrupted Night: Pibby Mod oyununda amaç düşmanları yenebilmek için ok işaretlerine tıklayarak kendi müziğinizi yapmaya çalışmaktır.
ESRB E Tüm yaşlar


FNF Corrupted Night: Pibby Mod Platformları

Android

Oyun Konsolları Ebeveyn Denetimleri İçin Bilgi Edinilebilecek LinklerFNF Corrupted Night: Pibby Mod Oyunu Konusu Ve Nasıl Oynandığı Hakkında

FNF Corrupted Night: Pibby Mod oyununu inceleyecek olursak, oyun tek oyunculu akıllı telefonların uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirilebilen müzik oyunları kategorisinde yer alan bir oyundur. FNF Corrupted Night: Pibby Mod hem çevrimiçi hem çevrimdışı oynanabilmektedir. Oyunda çeşitli modlar bulunmaktadır. Bu modlar serbest, ödül modudur. Oyunda 2 farklı karakter karşılıklı olarak belirli bir sürede çeşitli ok yönlerine basarak müzik yapmaya çalışmaktadır.

FNF Corrupted Night: Pibby Mod Oyunu Hakkında Ailelere Tavsiyeler

Oyunun ESRB oyun derecelendirme sistemine göre E Tüm Yaşlar için uygun olduğu görülmektedir. Oyun içerisinde şiddet unsurlarının yer almadığı görülmektedir. Bu konuda ebeveynlerin belirleyici konumda olmaları gerekmektedir. Ebeveynlerin oyunun içeriğini inceledikten sonra bir karar vermeleri en uygun yöntemdir. Oyunun oynanışı itibariyle, konsantrasyon, hayal gücü ve yaratıcılığın yanı sıra motor, becerilerini geliştirmeye yardımcı olmak gibi olumlu yönleri bulunmaktadır. Oyunda sürekli olarak çıkan pop-up reklamlar bulunmaktadır. Oyun içinde oyuncuların karşısına çıkan reklamlar konusunda dikkat etmek önem arz etmekte ve ebeveyn kontrolünün sağlanması gerekmektedir. Oyunun çevrimdışı oynanması, oyun içinde çıkan reklamları engellemenin bir yoludur. Oyunda reklamsız oynama seçeneği dışında varsa çevrim içi satın alma seçeneği ile reklamsız oyun satın alınması uygun olacaktır.

Sonuç olarak, ebeveynlere büyük görev düşmektedir. Ebeveynlerin oyunu oynayan çocuğa süre kısıtlaması getirmesi, oyun sürelerini kontrol altına alması oyunun bağımlılık yapıcı etkisini azaltacaktır. Diğer taraftan çocuğun oyun içerisinde sürekli karşısına çıkan ve cazip gösterilen oyun içi satın almalar konusunda ebeveynlerin dikkatli olması gerekmektedir. Ebeveynlerin çocuklarının oynadıkları oyunlar hakkında bilgi sahibi olmaları ve çocuklarına kılavuzluk yapmaları, oyunların barındırdığı olası riskleri azaltmak açısından önem taşımaktadır. Bu konuda ebeveynlerin oyun esnasında çocuklara eşlik etmeleri ve çocukları yönlendirmeleri bu türden karşılaşılabilecek riskleri azaltacaktır.

Paylaş