android ios

BLOB RUNNER 3D OYUN İNCELEMESİ

Yazar(lar): Psikolog Gülşah AKSAKALLI - Yasin YOĞUN | 29 April 2021, Thursday 13:20 | 101 görüntüleme

Blob Runner 3D
Yapımcı Geliştirici Yayıncı
• Zynga • Zynga • Zynga


Blob Runner 3D Oyunu Hakkında

Ücretli/ Ücretsiz Ücretsiz / Oyun İçi Satın alma
Online indirilme özelliği Var
Yayın tarihi 21 Ocak 2021
Türü/Türleri Aksiyon
Konusu/Amacı Amacınız kolay - Engellere dikkat edin, onları itin ve DEV bir damla olmak için tüm jöleleri toplayın! Ölümcül engellerden kaçamazsanız ve bir veya birkaç uzvunuzu kaybederseniz endişelenmeyin!
PEGI derecesi +3


Blob Runner 3D Oyun Platformları

Android IOS


Oyun Konsolları Ebeveyn Denetimleri İçin Bilgi Edinilebilecek LinklerBlob Runner 3D oyunu Konusu ve Nasıl Oynandığı Hakkında

Blob Runner 3D oyunu konusu bir platform üzerinde engeller arasından ilerlemek ve çeşitli renkteki jöleleri toplayarak ve büyüyerek yola devam etmektir. Oyunda başlangıçta karşımıza jöle kıvamında ve renkli bir karakter çıkmaktadır. Oyuncu bu karakteri sağa sola hareket ettirmekte ve platform üzerindeki çeşitli renklerdeki jöleleri toplayarak ilerlemekte ve büyümektedir. Oyuncunun karşısına oyunun çeşitli yerlerinde engeller çıkmaktadır. Oyuncu karakteri bu engellerden kimi yerde yükseğe zıplayarak kimi yerde ise altından geçerek kurtulmaya çalışmaktadır. Oyuncu ne kadar fazla büyürse o kadar daha ileriye gidebilmektedir. Aksi takdirde oyunun çeşitli yerlerinde karşısına çıkan engellerde çeşitli miktarlarda jöle kaybetmekte ve bölümün sonuna kadar ilerleyememektedir. Oyunun ilerleyen bölümlerinde ise çeşitli engellere çarpmamaya ve doğru yerden geçilmeye dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde karakter tamamen bitmektedir ve bölüm geçilememektedir. Oyunun çeşitli yerlerinde karşımıza anahtar ve elmas çıkmaktadır. Anahtarların sayısı 3 adet olduğunda hazine sandıkları çıkmaktadır. Bu hazine sandıkları içerisinde 3 tanesi seçilmektedir. Seçilen sandıkların içerisinde elmas çıkabileceği gibi çeşitli aksesuarlarda çıkabilmektedir. Oyunda ya da hazine sandıkları kısmında kazanılan elmaslar ile oyun içerisinde kullanılabilecek çeşitli karakterler ve karakterler için tasarlanmış farklı türde aksesuarlar alınabilmektedir. Aynı zamanda bu aksesuarlar reklam izlenerek de kazanılabilmektedir. Oyunun bitiş çizgisine gelindiği taktir de ise karakter zıplamakta ve karşısına çeşitli rakamların olduğu tabelalar çıkmaktadır. En sonda ise en büyük miktar olan 10 rakamı karşımıza çıkmaktadır. 10 rakamına kadar gidebilmek için karakterin fazlaca jöle toplamış olması gerekmektedir. Bu sayede sona kadar gidip 10 rakamına ulaşabilecektir. Buradaki 10 rakamı ise oyunda kazanılan elmasların 10 katı kadar kazanıldığı anlamına gelmektedir. Bitiş çizgisinden sonra 10 rakamından önce 3, 4, 5, gibi rakamlarda karşımıza çıkmaktadır. Karakterin jöle miktarı az ise uzağa gidememekte ve bu rakamlardan birisine çarparak durmaktadır. Oyuncu bu tablalardan birine çarpmayıp daha ileri gitmek isterse ise iyi bir strateji yapması gerekmektedir. Çünkü sıçradıktan sonra ilerlerken karakterin jölesi bitebilmekte ve sadece oyun platformunda kazandıkları ile oyunda devam etmesi gerekmektedir. Oyunun dili ve oyunda bulunan yönergeler Türkçedir. Oyunda istenildiği takdirde oyunda bulunan sesler kapatılıp açılmaktadır.

Yorumlar

  • Henüz yorum yapılmadı. Hemen düşüncelerinizi yazarak ilk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum yapın
  • Doğrulama için e-posta adresinizin gerçek ve size ait olması gerekiyor.
  • E-posta adresiniz kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmayacak, gizli kalacaktır.
  • Görünecek ad alanı için gerçek adınızı kullanmak zorunda değilsiniz.
  • İnternet üzerinde yapacağınız her işlem için IP adresinizin kayıt altına alındığını unutmamalısınız.
  • Yorumunuz yayınlanmadan önce editör onayından geçecektir.
lightbulb_outline Super Mario Bros. Oyununda Mario blokları eliyle kırar, kafasıyla değil.
Toast Alert...