ANGLE FİGHT 3D OYUN İNCELEMESİ

Tarih: 21 Aralık 2021
Yazar: İsmail Aydın
Grafikler:
Okunma: 155

Angle Fight 3D

Yapımcı Geliştirici Yayıncı
• Gismart •Gismart •Gismart


Angle Fight 3D Hakkında

Ücretli/ Ücretsiz Ücretsiz / Oyun İçi Satın alma
Online indirilme özelliği Var
Yayın tarihi 20 Ağustos 2021
Türü/Türleri Klasik
Konusu/Amacı Angle Fight 3D oyununda seçilen karakter ile silahlar seçerek düşmanları yok etmeye çalışmaktır.
PEGI derecesi +7


Angle Fight 3D Platformları

Android

Oyun Konsolları Ebeveyn Denetimleri İçin Bilgi Edinilebilecek LinklerAngle Fight 3D Oyunu Konusu ve Nasıl Oynandığı Hakkında

Angle Fight 3D oyunu mobil platformlardan ücretsiz olarak indirilebilen bir düello oyunudur. Oyun karakterleri insan vücudu oranına göre plastik toplardan tasarlanmıştır. Oyun basit bir oyun mekaniğine sahiptir. Oyunda amaç, oyuncuların rakiplerinin son vuruş hareketlerine göre kendi son vuruş hareketlerini düzenleyerek düelloyu kazanmasıdır. Oyun, oyuncuların seçmesi için rastgele bazı silahlar göstermektedir. Oyuncu silah seçtikten ve son vuruş pozisyonunu ayarladıktan sonra push ( itme ) tuşuna basarak düelloyu tamamlamaktadır. Oyunda silah seçimi de çok önemlidir. Oyuncuların yeterli sayıda silaha sahip olmaması düello'nun mağlubiyetle sonuçlanmasına neden olabilmektedir. Oyuncu düelloyu galip tamamlar ise oyun parası kazanmaktadır. Oyuncular kazandıkları oyun paralarını reklam izleyerek üç katına çıkarabilmektedir. Oyunun mağaza kısmında ise oyuncular sahip oldukları oyun paraları ile yeni silahların kilidini açabilmektedir. Yeni silahlar açmak için oyun parası yetmediğinde reklam izleyerek oyun parası kazanılabilmektedir. Oyuncular reklam izleyerek farklı tasarımlara sahip oyun karakterlerine sahip olabilmektedir. Oyunda belirli zaman sınırlamasıyla veya reklam izlenerek çevrilebilen şans çarkı bulunmaktadır. Oyuncular bu çarkı çevirerek çeşitli miktarlarda oyun parası, silah veya oyun karakteri kazanabilmektedir. Oyunun dili İngilizce'dir.

Angle Fight 3D Oyunu Hakkında Ailelerin Bilmesi Gerekenler

Ebeveynlerin çocuklarının oynadıkları oyunlar hakkında bilgi sahibi olmaları ve çocuklarına kılavuzluk yapmaları, oyunların barındırdığı olası riskleri azaltmak açısından önem taşımaktadır.

Angle Fight 3D oyununu inceleyecek olursak, oyun tek oyunculu, akıllı telefonların uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirilebilen bir mobil platform oyunudur. Oyun karakterleri insan vücudu oranına göre plastik toplardan tasarlanmıştır. Oyunda amaç, oyuncuların rakiplerinin son vuruş hareketlerine göre kendi son vuruş hareketlerini düzenleyerek düelloyu kazanmasıdır. Oyunda yer alan diğer bir diğer unsur ise oyun içerisinde oyuncuların karşısına çıkan reklamlardır. Düello bitişinde kazanılan altınlar aynı zamanda reklam izlenerek daha da arttırılabilmektedir. Reklam izlenerek daha fazla altın ve oyun karakterleri kazanılabilmesi oyuncuları reklam izlemeye yönlendirebilmektedir.

Angle Fight 3D Oyunu Hakkında Ailelere Tavsiyeler

Oyunun PEGI oyun derecelendirme sistemine göre 7 yaş üstü çocuklar için uygun olduğu görülmektedir. Bu konuda ebeveynlerin belirleyici konumda olmaları gerekmektedir. Ebeveynlerin oyunun içeriğini inceledikten sonra bir karar vermeleri en uygun yöntemdir. Her ebeveynin çocuğunun kişisel özelliklerini de gözeterek, oyunun önceden içerik kontrolünü sağlayarak karar vermeleri çocuklarını olumsuz etkileyebilecek olan içeriklerden korunmalarını sağlayacaktır.

Angle Fight 3D oyunun oynanışı itibarıyla, el-göz koordinasyonu sağlama, ani kararlar verebilme ve refleks geliştirme gibi yönleri bulunmaktadır. Bununla birlikte oyuncuların karşısına çıkan reklamlar konusunda dikkat etmek önem arz etmekte ve ebeveyn kontrolünün sağlanması gerekmektedir. Oyuncuların reklam izleyerek oyunda daha hızlı ilerleyebilmeleri oyuncuların çok fazla reklam izlemelerine neden olabilmektedir. Oyunda yer alan reklamlar kimi zaman olumsuz içerikleri barındırabilmektedir. Ebeveynlerin dikkat etmesi gereken reklamlar çocukların yaşlarına uygun olmayan içerikler barındıran reklamlar olabilmektedir.

Sonuç olarak, ebeveynlere büyük görev düşmekte, oyuncuların karşısına çıkan reklam içerikleri konusunda ebeveyn denetiminin sağlanması gerekmektedir. Ebeveynlerin oyun esnasında çocuklara eşlik etmeleri ve çocukları yönlendirmeleri bu türden karşılaşılabilecek riskleri azaltacaktır.

Paylaş